header servis

Výměna vratných pružin Gen4

Výměna vratných pružin u modelů Gen4 (kromě Glock 26 Gen4 a Glock 27 Gen4)

Firma Glock GmbH. se rozhodla umožnit zákazníkům dobrovolnou bezplatnou výměnu vratné pružiny u modelů Gen4 (netýká se modelů Glock 26 Gen4 a Glock 27 Gen4, u těchto modelů je pružina shodná jako u třetí generace). Firma Glock tak činí s ohledem na svůj závazek vyrábět produkty dle svých extrémně vysokých standardů a zvyšovat uživatelský komfort a toleranci vůči stále širší škále dostupného střeliva. Nový typ vratné pružiny má nahradit všechny předešlé typy dodávané před srpnem 2011.

Společně s vratnou pružinou firma Glock doporučuje vyměnit rovněž domeček spouště s vyhazovačem. Výměna domečku spouště s vyhazovačem by měla být provedena vyškoleným zbrojířem.

NEŽ NÁS BUDETE KONTAKTOVAT, ZKONTROLUJTE, ZDA MÁTE SKUTEČNĚ STARŠÍ VERZI PRUŽINY! V níže uvedené tabulce naleznete pro daný model pistole vždy současný (tedy poslední) typ pružiny. Máte-li např. v G17 pružinu s čísly 0-1, 0-2 nebo 0-2-1, nemáte současný typ, neboť ten je značen 0-2-4. Nemáte-li na pružině žádná čísla, pak také nemáte současný typ pružiny.

1568439825vratne pruziny f

Jak tedy získat novou pružinu a domeček s vyhazovačem?

Starou vratnou pružinu a domeček s vyhazovačem nám zašlete na naši kontaktní adresu:

MPI CZ s.r.o., Pod Vinicí 12, Praha 4, 143 00.

VŽDY UVEĎTE VÝROBNÍ ČÍSLO VAŠÍ ZBRANĚ A KONTAKT NA VÁS. Bez těchto údajů nebudou díly měněny! Obratem Vám bude zaslán nový domeček a vratná pružina na Vámi uvedenou adresu.

Nemáte-li možnost zajistit si odbornou demontáž/montáž domečku u svého prodejce, obraťte se na některou z následujících firem, které Vám (jen po předchozí dohodě) zdarma demontáž/montáž domečku odborně provedou:

  • Praha - MPI CZ s.r.o. (www.mpicz.com), Střelecký servis s.r.o. (www.streleckyservis.cz)
  • Brno - Alfa-Proj s.r.o. (www.alfa-proj.cz)
  • Plzeň - Střelnice Leiko s.r.o. (www.leiko.cz)
  • Liberec - Zbraně Liberec (www.zbraneliberec.cz)