O společnosti

MPI CZ s.r.o. je 100% česká firma založená v roce 2006.

Firma vznikla oddělením divize civilních zbraní od firmy M.P.I. TRADING Spol. s r.o. (nyní již MPI Group, s.r.o.) a kontinuálně navazuje na její činnost po vzájemné dohodě.

Společnost MPI CZ s.r.o. (dále jen "MPI CZ"), která vznikla v roce 2006 oddělením od firmy M.P.I. Trading s.r.o., je jednou z předních společností v oblasti obchodu s vojenským materiálem, zastupuje významné světové výrobce zbraní vojenského i nevojenského charakteru, sportovních a loveckých zbraní (Glock, Ruger, Aimpoint, Meprolight, Fobus atd.) na českém trhu. Nabízí a dodává zbraně a příslušenství ke zbraním oficiálním státním složkám, účastní se výběrových řízení a zajišťuje odborné prezentace pro státní složky i pro širokou veřejnost.

Společnost MPI CZ pokračuje v zastoupení firmy GLOCK, kterou začala firma M.P.I. Trading v roce 1996. Obchodně-technické vztahy mezi MPI CZ a firmou Glock jsou dynamicky rozvíjeny a přizpůsobovány stále náročnějším požadavkům českého trhu.

Mimo kompletního výrobního programu firmy GLOCK, nabízí MPI CZ i řadu doplňků a příslušenství, které k pistolím GLOCK, pro jejich celosvětové rozšíření, začaly vyrábět renomované společnosti po celém světě (pouzdra na pistole, pouzdra na zásobníky, příslušenství k zásobníkům, taktické svítilny, drobné součásti vylepšující ergonomii a využití pro sportovní a obrané účely, přídavné pažby, laserové zaměřovače, mířidla, tlumiče atd.).

Je stálým partnerem MO ČR a MV ČR v oblasti dodávek materiálu a podpory speciálních jednotek AČR a PČR.
Je dostatečně silným a důvěryhodným partnerem pro poskytnutí veškerých záruk za obchodní, technické i kvalitativní závazky vyplývající z této nabídky a případného následného smluvního vztahu.
Si zakládá především na svém seriózním přístupu k zákazníkovi, na řádném a včasném plnění svých závazků a na výběru spolehlivých obchodních partnerů.
Jako výhradní zástupce firmy Glock Ges.m.b. předkládá nabídky a návrhy na dodávku nových pistolí Glock s příslušenstvím v úzké součinnosti s výrobcem, který zároveň kontroluje cenovou politiku nabídky.
Zabezpečuje dle případného zájmu o dodávky pistolí nejen dodávku výcvikových modelů (řez, modely na FX Simunition, modely pro laserové trenažéry, střelnice), ale i zaškolení zbrojířů u výrobce v rozsahu umožňujícím efektivní používání dodávaných zbraní a příslušenství.
Rovněž nabízí a dodává zbraně a příslušenství ke zbraním (vojenského i nevojenského charakteru) i oficiálním státním složkám, účastní se výběrových řízení a zajišťuje odborné prezentace jak pro státní složky, tak i pro širokou veřejnost.
 • MPI CZ s.r.o.

 • Komořanská 43/10, 143 00 PRAHA 4
  pouze VELKOOBCHOD - na této adrese není maloobchodní prodejna
 • GPS: 50°00'12.1"N 14°24'17.5"E
 • info[zavináč]mpicz.com
 • IČ: 27562468, DIČ: CZ27562468
 • ID Datové schránky: ausnv9b

 • Číslo zbrojní licence: CG 000048

Odběr novinek
Newsletter

Zasláním e-mailu udělujete svůj souhlas s využitím emailové adresy pro zasílání novinek od firmy MPI CZ s.r.o.

Společnost MPI CZ tímto ubezpečuje své odběratele novinek, že ve smyslu zákonů upravujících ochranu osobních údajů v platném znění máte právo kdykoliv: Vzít souhlas se zpracováváním vašich osobních údajů kdykoliv zpět (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Požadovat po nás informaci, jaké konkrétní vaše osobní údaje zpracováváme (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Požadovat po nás vysvětlení ohledně našeho zpracování osobních údajů (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů naší společností se obrátit na nás (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Naše společnost zastupuje v ČR firmy

 • GLOCK Ges.m.b.H. (Rakousko)
 • Aimpoint AB (Švědsko)
 • Sturm, Ruger and Co. (USA)
 • Fobus International (Izrael)